Add Comment
Tradzik.net.pl

Tabletki na trądzik – autorski ranking

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Tabletki na trądzik bez recepty (przegląd)

Trądzik przybiera różne postaci, jednakże zawsze odbiera pewność siebie i jest powodem kompleksów. Część osób zupełnie bagatelizuje ten problem myśląc, że zmiany trądzikowe same znikną. Zaniechanie tłumaczą tym, że nie mają czasu na wizytę u dermatologa, a przecież skuteczne leki na trądzik dostępne są wyłącznie na receptę. I Ty bagatelizujesz zmiany trądzikowe? Możesz podjąć walkę z tą przypadłością i odnieść sukces. Na rynku dostępne są tabletki na trądzik bez recepty. Poniżej prezentujemy krótki ich przegląd.

Nonacne

To przełomowe podejście do walki ze zmianami trądzikowymi. Tabletki Nonacne dostępne są na polskim rynku od niedawna, a już cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród osób zwalczających zmiany trądzikowe. Siła Nonacne tkwi przede wszystkim w niespotykanym dotąd połączeniu składników. Wszystkie, działając na zasadzie synergii, potęgują swoje działanie. Zawarte substancje oddziałują nie tylko na objawy, ale przede wszystkim przyczyny problemu. Dzięki temu walka z trądzikiem jest jeszcze efektywniejsza. W składzie Nonacne znajdują się substancje przeciwbakteryjne oraz przeciwzapalne. Eliminują więc bakterie, które stanowią główną przyczynę powstawania zmian trądzikowych. Ponadto zawarte zostały najsilniejsze antyoksydanty, które poprawiają kondycję cery, a jednocześnie chronią ją przed przedwczesnym starzeniem. Skład Nonacne bazuje na takich składnikach jak: Sarsaparilla, wyciąg z pestek winogron, witamina C, wyciąg z liści pokrzywy, ekstrakt z czerwonej koniczyny. Ilości tych substancji są wystarczające, by leczenie trądziku zakończyło się sukcesem. Wystarczy zażywać 2 kapsułki dziennie, by już po kilku tygodniach zauważyć pierwsze efekty.

Derminax

Tabletki Derminax cieszą się sporym zainteresowaniem osób walczących z trądzikiem. Promowane są jako najlepszy sposób na trądzik. Nie ma jednak nigdzie informacji na temat ich składu. Poza informacją, że „jest to w 100% naturalnych środek likwidujący problemy skórne i trądzik”, nic nie można dowiedzieć się o zawartych w tabletkach substancjach. No, chyba że dopiero po ich zakupie. W zasadzie niewiele wiadomo i nie ma, na czym oprzeć nawet swoich przypuszczeń, co do skuteczności tego preparatu. Ciężko jest zatem stwierdzić, czy preparat działa tylko na objawy, czy może również na przyczyny zmian skórnych. Zgodnie z zapowiedzią producenta, tabletki na trądzik Derminax pierwsze oznaki pojawiają się po 2-7 dniach od rozpoczęcia kuracji.

Acnezine

Tabletki Acnezine to zaledwie ½ całego zestawu. Produkt trafił do Polski ze Stanów Zjednoczonych, gdzie zyskał sławę - jako jeden z nielicznych skutecznych preparatów do walki z trądzikiem. Tabletki Acnezine zawierają przede wszystkim niezbędne witaminy i składniki odżywcze mogą odpowiadać za powstawanie zmian trądzikowych. W składzie tabletek można znaleźć m.in. witaminę E, witaminę C, kwas hialuronowy, hydrolizat kolagenu, wyciąg z aloesu zwyczajnego. Jest jeszcze bioperina, dzięki której składniki tabletek są lepiej wchłaniane i przyswajalne przez organizm. Trzeba jednak mieć świadomość, że tabletki Acnezine najlepsze efekty dają w połączeniu ze stosowaniem specjalnego kremu dołączonego do zestawu. Tylko w ten sposób można skutecznie wyeliminować trądzik, regularnie stosując cały zestaw.

ACNO

To suplement diety, który został stworzony z myślą o skutecznej walce z trądzikiem. Preparat bazuje przede wszystkim na witaminach i minerałach, które mogą przyczynić się do likwidacji zmian skórnych. W składzie znajdziesz m.in. cynk, selen, witaminę B6, witaminę E. Analizując skład, tabletki mogą okazać się skuteczne. Jednak efekty nie będą widoczne w każdym przypadku. Co prawda niedobór cynku może odpowiadać za powstawanie trądziku, aczkolwiek nie zawsze jest to jedyna przyczyna. Z kolei obecność witaminy B6 będzie regulowała pracę gruczołów łojowych, jednakże nie wyeliminuje bakterii odpowiadających za powstawanie zmian trądzikowych. Niemniej jednak ACNO to preparat, który wspomaga odnowę komórek naskórka oraz utrzymuje skórę w dobrej kondycji. W przypadku silnych postaci trądziku może sobie jednak nie poradzić.

Czy tabletki na trądzik bez recepty warto stosować?

Wiele jest preparatów na trądzik dostępnych bez recepty, których zażywanie pozwala osiągnąć zamierzone rezultaty. Należy jednak zwrócić szczególną uwagę na skład. To od niego przede wszystkim należy skuteczność danego specyfiku. Dobrze jest przy tym unikać takich preparatów, które nie podają żadnych informacji na temat konkretnych substancji. Zakup takiego specyfiku (nierzadko kosztującego więcej niż 100 zł) będzie bowiem niczym innym jak wydaniem pieniędzy w błoto. Skoro producent nie chce podać takich danych (co swoją drogą jest obowiązkiem), najwyraźniej nie ma się czym chwalić. Wśród osób leczących trądzik, ogromną popularnością cieszą się tabletki Nonacne i tabletki Acnezine - stosowane łącznie z kremem z tej samej serii.

Jeśli chcesz zapomnieć o trądziku, postaw na bezpieczne i sprawdzone preparaty. To gwarancja zwycięskiej walki z przypadłością. Najlepsze z takich preparatów znajdziesz na stronie głównej serwisu.

Powrót do rankingu